Aktualności

stypend

Pomoc materialna dla uczniów

Wnioski o stypendium szkolne składa się w terminie do dnia 15 września danego roku szkolnego, a w przypadku słuchaczy kolegiów nauczycielskich, nauczycielskich kolegiów języków obcych i kolegiów pracowników służb społecznych do dnia 15 października danego roku szkolnego.
 

Czytaj więcej


Przechwytywanie

Złóż wniosek drogą elektroniczną

W związku z licznymi pytaniami od petentów OPS dotyczącymi spraw , jakie  mogą  Oni załatwić drogą elektroniczną przez portal empatia.mpips.gov.pl oraz przez jakie Banki można składać wnioski 500+ i świadczenie Dobry Start, przedstawiamy do wykorzystania dwa zestawienia:

Czytaj więcej


20180308_141124

POPŻ Podprogram 2017– efekty

Ośrodek Pomocy Społecznej w  Dzwoli i Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Dzwolskiej informuje :
1. W ramach POPŻ Podprogram 2017, który był realizowany w okresie sierpień 2017 - czerwiec 2018 współpracowaliśmy z Bankiem Żywności z Lublinie, mieszczącym się przy ul. Młyńskiej 18, 20-406 Lublin,

Czytaj więcej

Przechwytywanie

Projekt: "Lubelskie Centrum Zatrudnienia"

Consultor Sp. z o. o. realizuje projekt „Lubelskie Centrum Zatrudnienia". W ramach projektu oferuje bezpłatne wsparcie dla osób pozostających bez zatrudnienia z obszaru województwa lubelskiego.

 

Czytaj więcej


DS

300 zł na dziecko w ramach programu „Dobry Start”

Pieniądze w ramach wyprawki 300 plus mają być przyznawane bez żadnych warunków, dla wszystkich rodziców. Wyprawka 300 plus, czyli kwota 300 złotych to stawka roczna, która ma przysługiwać każdemu uczniowi szkoły podstawowej i ponadpodstawowej.

 

Czytaj więcej


Do góry