Aktualności

WAKACJE

Iwonicz - wakacje dofinansowane z KRUS

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Oświatowo-Wychowawczych im. Teresy Kras organizuje wypoczynek letni dla osób w wieku do 16 lat /urodzonych po 1 stycznia 2002 roku/, których co najmniej jedno z rodziców /prawnych opiekunów jest ubezpieczone w pełnym zakresie w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Czytaj więcej


indeks

Podziękowania

Podziękowali nam za pomoc i uczestnictwo w Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Dziękujemy wszystkim Mieszkańcom Gminy Dzwola zaangażowanym w Akcję.

 

 

Czytaj więcej

górry

Odpoczynek wakacyjny - dofinansowanie z KRUS

Kolonie letnie organizowane są dla dzieci i młodzieży w wieku do 16 roku życia – urodzonych po 1 stycznia 2002 r.,   których co najmniej jedno z rodziców /prawnych opiekunów jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS.

 

Czytaj więcej


Przechwytywanie

Wydawanie produktów żywnosciowych

Przypominamy mieszkańcom Gminy Dzwola, że w dniach 20, 23 kwietnia bieżącego roku w godzinach od 9-tej  do 14- stej w  budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kocudzy Drugiej będą wydawane produkty żywnościowe z Programu Pomocy Żywnościowej.  
                                    

Czytaj więcej

WAKACJE

Wakacje dofinansowane z KRUS

Wojewódzkie Zrzeszenie LZS Lublin wraz z UKS „Dystans”  Niedżwiada i Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników proponuje 10-dniowy wypoczynek letni, dla dzieci w przedziale wiekowym do lat 16, których przynajmniej jedno z rodziców jest płatnikiem pełnej składki KRUS.  

Czytaj więcej


Do góry