Aktualności

DSCF0184

Warsztaty kulinarne i warsztaty edukacji ekonomicznej w Gminie Dzwola jako wsparcie towarzyszące z Banku Żywności w Lublinie

23 stycznia 2018 roku w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kocudzy Drugiej odbyły się „warsztaty kulinarne i warsztaty edukacji ekonomicznej” prowadzone przez specjalistów z Banku Żywności w Lublinie.

 

Czytaj więcej


IG

"Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu na terenie Powiatu Janowskiego"

W związku z obowiązkiem zapewnienia trwałości w/w projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach EFRR, Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.3; Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim ogłasza nabór na listę rezerwową.

Czytaj więcej


images

Ferie dofinansowane z KRUS w Ochotnicy Dolnej

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Oświatowo-Wychowawczych im. Teresy Kras otrzymało z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników dofinansowanie na zorganizowanie zimowego wypoczynku dla dzieci rolników w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Czytaj więcej


logo_FE

Projekt: "Trzy kroki do pracy"

Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” z siedzibą w Lublinie w partnerstwie z Kraśnickim Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych IMPULS realizuje projekt „Trzy kroki do pracy”.
 

Czytaj więcej


warszt-kulinarne

Warsztaty kulinarne w ramach POPŻ 2014-2020

Serdecznie zapraszamy beneficjentów korzystających z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 na Działania Towarzyszące, w ramach których odbędą się warsztaty kulinarne.

 

Czytaj więcej


Do góry