Aktualności

Przechwytywanie

Wydawanie produktów żywnosciowych

Przypominamy mieszkańcom Gminy Dzwola, że w dniach 20, 23 kwietnia bieżącego roku w godzinach od 9-tej  do 14- stej w  budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kocudzy Drugiej będą wydawane produkty żywnościowe z Programu Pomocy Żywnościowej.  
                                    

Czytaj więcej

WAKACJE

Wakacje dofinansowane z KRUS

Wojewódzkie Zrzeszenie LZS Lublin wraz z UKS „Dystans”  Niedżwiada i Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników proponuje 10-dniowy wypoczynek letni, dla dzieci w przedziale wiekowym do lat 16, których przynajmniej jedno z rodziców jest płatnikiem pełnej składki KRUS.  

Czytaj więcej


Przechwytywanie

Warsztaty kulinarne dla uczestników POPŻ 2014-2020

Serdecznie zapraszamy beneficjentów korzystających z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 na Działania Towarzyszące, w ramach których odbędą się warsztaty kulinarne.

 

Czytaj więcej


kdr

Elektroniczna forma KDR

Z dniem 1 stycznia 2018 roku Karta Dużej Rodziny uzyskała nową formę dokumentu elektronicznego. Jest to pierwszy w Polsce e-dokument, umożliwiający członkom rodzin wielodzietnych korzystanie z przysługujących im uprawnień, w tym zniżek ustawowych.

 

Czytaj więcej


20180308_141133

Kolejny transport pomocy żywnościowej do Gminy Dzwola

Po raz kolejny mieszkańcy Gminy Dzwola, którzy zgłosili się po pomoc i spełnili jednocześnie kryteria programowe i zostali zakwalifikowani do pomocy żywnościowej w ramach POPŻ 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym Podprogram 2017 otrzymali paczki żywnościowe w marcu bieżącego roku.

Czytaj więcej


Do góry