26 maja przypada bardzo ważny i wyjątkowy dzień. Brakuje słów, aby PODZIĘKOWAĆ za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie!!!

Dziękujemy Mamom za wszystkie starania. Za codzienny trud wychowania dzieci, objaśniania im świata, przekazywania fundamentalnych wartości, wskazywania właściwych postaw i życiowych dróg. Za umiejętność budowania rodzinnej wspólnoty, domu przepełnionego atmosferą ciepła, wzajemnej życzliwości i solidarności, do którego zawsze – także w dorosłych już latach – wracamy wspomnieniami i chętnie przyjeżdżamy, przekonani o głębokiej prawdziwości stwierdzenia, że „nie ma jak u Mamy”. Dziękujemy za otrzymaną od naszych kochanych Mam, stale inspirującą lekcję dobroci, pracowitości, uczciwości i godności, a także ofiarności i empatii.