Aktualności

Różne rodzaje wsparcia w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oferuje wsparcie  telefoniczne pedagoga lub psychologa w godzinach pracy pod nr telefonu: 15 872 33 45 lub po godzinach pracy: tel. 600 857 106.

 

Czytaj więcej

Pomoc w robieniu zakupów dla osób będących na kwarantannie

W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 OSP Kocudza Dolna pomaga w robieniu zakupów mieszkańcom przebywającym na kwarantannie, a także osobom starszym z miejscowości: Kocudza Pierwsza, Kocudza Druga, Kocdza Trzecia.

Czytaj więcej

Ogłoszenie Kierownika OPS

OPS w Dzwoli informuje o ograniczeniach wynikających z Zarządzenia Nr 4/2020 Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzwoli z dnia 23 marca 2020 roku w sprawie wprowadzenia ograniczeń w wykonywaniu zadań przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzwoli w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

Czytaj więcej

Dyżury telefoniczne w OPS w Dzwoli

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzwoli wprowadza dyżury telefoniczne świadcząc pomoc potrzebującym w obecnej sytuacji epidemiologicznej.

 

 

Czytaj więcej

Informacja dla osób, które potrzebują pomocy/rozmowy z psychologiem, pedagogiem, logopedą

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Janowie Lubelskim wprowadza dyżury w ciągu tygodnia (7 dni w tygodniu), świadcząc pomoc potrzebującym w obecnej sytuacji epidemiologicznej.

 

Czytaj więcej

Do góry