Aktualności

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla społeczności uczniowskiej Zespołu Szkół im Wincentego Witosa w Janowie Lubelskim i Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowie Lubelskim za przekazane słodycze, zabawki i artykuły spożywcze dla najbardziej potrzebujących dzieci z terenu Gminy Dzwola.

Kierownik OPS w Dzwoli

 

Czytaj więcej

Gwiazdka dla chorych dzieci

W dniach 25 listopada – 13 grudnia 2019 roku w Urzędzie Gminy Dzwola została przeprowadzona zbiórka zabawek i artykułów plastycznych dla dzieci z Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

 

Czytaj więcej

Ferie dla dzieci w Murzasichle k. Zakopanego

UKS "Dystans" Niedźwiada, wspólnie z Funduszem Składkowym Ubezpieczenia Społecznego Rolników oferuje atrakcyjna ofertę 10-dniowego wypoczynku zimowego dla dzieci w przedziale wiekowym do lat 16, będących dziećmi rolników, których przynajmniej jedno z rodziców jest płatnikiem pełnej składki KRUS.

Czytaj więcej

Ferie zimowe współfinansowane z KRUS

Kolonie zimowe organizowane są dla dzieci i młodzieży w wieku do 16 roku życia, których co najmniej jedno z rodziców jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z OPS w Dzwoli w terminie do 28.11.2019 r.

Czytaj więcej

Gwiazdka dla chorych dzieci

W dniach 25 listopada – 13 grudnia 2019 roku w Urzędzie Gminy Dzwola zostanie przeprowadzona zbiórka zabawek i artykułów plastycznych dla dzieci z Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

 

Czytaj więcej

Do góry